Kaliteli ve estetik…

Ürünlerimizi ambalajlarken sadece olağandışı bir tasarıma değil, bütün duyularınızla hissedebileceğiniz kaliteye ve görselliğe odaklanıyoruz.

Dünya standartlarındaki çözüm odaklı hizmet anlayışımızla, % 100 müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle, iddiamızı, ilk günkü heyecanımızla sürdürüyoruz. Sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerle farkımızı ortaya koyarak, müşterilerimize en güvenilir, en kaliteli, en prestijli hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Gıda paketlemesi kategorisinde “BRC Food Kategori A” belgesine sahip ilk firma olmamızın yanı sıra dolum ürünlerimizi, Tarım Bakanlığı tarafından verilen “Gıda Üretim İzni Güvencesi” ile ıslak mendillerimizi ise Sağlık Bakanlığı’nın izni ile üretiyor ve bu belgelere sahip tedarikçilerle işbirliği yapıyoruz. Ayrıca, kalite yönetim departmanlarımız ile, hammadde kabülünden üretime kadar tüm süreci takip ediyor, ürünleri son muayene ve onay sonrasında teslim ediyoruz. Standart ürünlerin (ıslak mendil, tuz, kahve ,antibakteriyel jel vb.) dolumunun yanı sıra, özel ürünlerinizin dolumunu da tesislerimizde yapıyoruz.