Avery

Mükemmel sonuçlar Avery ile başlar...

Dünyanın en güçlü etiket markalarından biri olan Avery’nin hikayesi 1935 yılına uzanıyor. Şirket, kendinden yapışkanlı etiketi bularak önemli bir yeniliğe imza atan R. Stanton Avery tarafından Avery Corporation adıyla ABD-California’da kurulmuştur ve 1990’dan itibaren Avery Dennison adını taşımaktadır. Bugün Amerika’nın ilk 500 şirketi arasında sayılan Avery Dennison, 60’tan fazla ülkede 30.000’in üzerinde çalışanı ile global bir şirkettir.

Avery Dennison portföyü içinde en tanınmış marka; yüksek kalitesi, kullanım kolaylığı ve yaratıcılığı ile ofis ve tüketim ürünleri sunan Avery markasıdır. Avery ürün gamı etiketleme programı, lazer ve mürekkep püskürtmeli yazıcılar için kendinden yapışkanlı etiketler, fotoğraf kâğıtları, çıkartmalar ve masa üstü etiket yazıcısı etiketleri ürünlerinden oluşur.

1998 yılında Avery Dennison ve Alman Zweckform firması ortaklığı ile Avery Dennison Zweckform kurulmuştur. Avery Zweckform ve Z-Design markaları ile firma, 2000’in üzerinde ev, ofis ve okul kullanımına yönelik çok amaçlı etiketler, okul etiketleri ve çıkartma ürünleri sunmaktadır.

Avery ofis ve tüketim ürünleri, Türkiye’de 2002 yılından bu yana Umur Kırtasiye A.Ş. tarafından temsil edilmektedir.

Avery Etiket Programı:
İndir