Her şey boş bir beyaz kağıtla başlar…

Aniden çizgiler oluşuverir. Ve bu çizgiler yaşam dolu bir tasarıma dönüşür, hafif ve hayran kalınacak somut bir gerçek olur. Sonra bu kağıt üzerinde çağdaş, fonksiyonel tasarımlar ortaya çıkar…

Temeli bilgiye ve profesyonelliğe dayanan iş deneyimimiz sayesinde, kurumların farklılaşması ve verimli sonuçlara ulaşmaları adına hizmet kalitesinden ödün vermeden çalışmaktayız. Uzman ekibimizle birlikte, sunduğumuz çözüm veya hizmet hakkında farklı bakış açıları ile hareket ederek, muhtemel alternatifleri göz önüne alarak, kurumların tüm etiket ihtiyaçlarını tek çatı altında karşılayan hizmetler sunabilmekteyiz.

Aynı anda 10 renk flexo baskı, 2 renk serigrafi, 1 renk tifdruk, sıcak-soğuk yaldız, flexo ofset kombine baskı ve laminasyon uygulamalarını yapabilen son teknoloji makina parkurumuz ve yıllardır oluşturduğumuz bilgi birikimimizin yanında nitelikli ekibimizle birlikte, siz değerli müşterilerimize kesintisiz hizmetler sunmayı ilke edinmiş bulunmaktayız.

Etiket Çeşitleri

Özellikle gıda, içecek, kozmetik, vb. gibi ambalajların olduğu ürünlerde bu etiket tipi yaygın olarak kullanılmakta ve klasik anlamdaki yapışkanlı etiketlere göre çok başarılı sonuçlar vermektedir. Giydirme etiket ambalajın üzerindeki görsel tasarımı bütün zeminde rahatlıkla gösterebilme imkanı sağlar ve ürünün albenisi artar.
Zamanın gereklerine uygun teknolojik donanımımızla ürettiğimiz malzemelerimiz; kalitesi ve dayanıklılığının yanında makinelerimizin ambalaja kattığı görsel estetikle de göz doldurmaktadır. Ambalaj özelliklerine uygun olarak tercih edilmek üzere; PUC,Pet ve OPS ile üretim yapılabilmektedir. Bu etiketlerin kullanım alanları kozmetik, gıda ve içecek olarak sınıflandırılmaktadır.

Kendinden yapışkanlı etiketler, gıda, kozmetik, kimya temizlik vb gibi bir çok sektör ürünlerinde kullanılmakta; suya, neme ve ürün içeriğine karşı dayanıklılık göstermektedir. Kendinden yapışkanlı etiketler, kullanılan malzemenin özelliklerine göre değişik meteryallerle üretilerek, ürünü görsel anlamda üst seviyelere ulaştırır.. Kendinden Yapışkanlı Etiket dediğimiz bu kategori; gıda, kozmetik, kimya, temizlik ve benzeri sektörlerde her türlü kağıt cinsi ile bobinden bobine üretim imkanı sağlamaktadır.

Genellikle kişisel bakım ve kimyasal ürünlerde kullanılan yapışkansız etiketler, son tüketiciyi ilgilendiren ürün kullanımı hakkında bilgiler içerir. Yapışkansız etiketler, küçük ebatlı oluklarından dolayı üzerindeki yazıların okunabilmesi için baskı aşamasında hassasiyet gösterilmesi gereklidir. Genellikle kişisel bakım ve kimyasal ürünlerde kullanılan yapışkansız etiketler, son tüketiciyi ilgilendiren ürün kullanımı hakkında bilgiler içerir. Yapışkansız etiketler, küçük ebatlı oluklarından dolayı üzerindeki yazıların okunabilmesi için baskı aşamasında hassasiyet gösterilmesi gereklidir.

Çepeçevre saran etiketler, genellikle içecek sektöründe tercih edilmesine rağmen diğer sektörlerde de kullanılmaktadır. Ürünün tüketilmesine kadar geçen sürede, markanın en iyi şekilde sunulmasına imkan tanır. Ürüne ve markaya değer katar.
Çağın teknolojik ihtiyaçlarına yanıt veren üretim makinelerimiz saran etiketi 38 mic. pearlize film ile bobinden bobine üretilmekte olup, kullanılan malzeme otomatik dolumlarda performansı maksimum seviyeye ulaştıracak kalitededir.

Örnekler