Ürünleriniz çok değerli peki ya kataloglarınız?

Kurumsal kimliğinizi yansıtan ofset tanıtım ürünlerinizin basımını uzmanına bırakın, ürünlerinizin değerini gerçek renkleri yakalayan baskı kalitesiyle tanıtım ürünlerinize yansıtın.

Geniş ürün yelpazesi

1998 yılında oluşturduğumuz ofset baskı grubumuzla dergi, bülten, kitap gibi yayınlardan her türlü basılı promosyon malzemelerine ve firmanızın tanıtımında kullanacağınız tüm basılı ürünlere uzanan geniş bir yelpazede sizlere özel çözümler sunuyoruz.

Makine yatırımları gerçekleştiriyoruz

120.000 metrekarelik üretim, hizmet ve depolama alanına sahip modern tesisimizde, baskı kalitesinde gerçek renklere sahip ofset tanıtım ürünleri üretiyoruz. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek gerçekleştirdiğimiz makine yatırımları ile çok renkli, hızlı ve istenilen çeşitlilikte üretim gücüne sahibiz.
Mevcut makinelerimize ek olarak, 2006 yılında 10 renkli düz baskı ve aynı anda 5 ön 5 arka basma özelliğine sahip (perfektörlü) Speedmaster SM 102-10 5P/L ofset baskı makinesi ve tüm uzaktan kumandalı Heidelberg makinelerimizde baskı öncesinde görsellerin renk ölçümlerini online olarak yapan Prinect Image Control sistemi yatırımı gerçekleştirdik. 2011’de ise toplam 21 üniteli dört adet Heidelberg ofset baskı makinesini makine parkurumuza dahil ettik. 70x100 cm ebadında bir adet 5 renkli, lak üniteli ve aynı anda 1 arka 4 ön basma özelliğine sahip (perfektörlü) Speedmaster XL 105-5LX, bir adet 6 renkli, lak üniteli ve ambalaj işine uygun yükseltilmiş giriş ve çıkış üniteli olan Speedmaster XL 105-6LX ve 2 renkli aynı anda ön arka basma özelliğine sahip bir adet Speedmaster SM 102-2P ile 50x70 cm ebadında bir adet 5 renkli ve lak üniteli Speedmaster XL 75-5LX ile bu makinelerin renk ayarlarını otomatik olarak kontrol eden ikinci Prinect Image Control sistemini makine parkımıza kattık. Gerçekleştirdiğimiz tüm bu yatırımlar ile müşterilerimize zaman ve maliyet avantajı sunuyoruz.

Sizi hatırlıyoruz

Uzman grafik ekibimiz ile tasarım ihtiyaçlarınızı karşılıyor, önceden tasarlanmış işlerinizde istediğiniz değişiklikleri yapıyoruz. Tasarımı yapılmış çalışmaları baskıya hazırlıyor ve üretimin her aşamasında teknik destek veriyoruz. Sizin için yapmış olduğumuz her işi arşivimizde saklıyor ve tekrar basım isteklerinizi e-posta veya telefonla dahi alıp hızla üretiyoruz.

Sizin için çalışıyoruz

Matbaa sektöründeki 25 yıllık deneyimimiz ve konusunda uzman personelimiz ile 7 gün 24 saat aralıksız çalışarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunuyoruz.

Ürün Çeşitleri

Kartvizit, Klasör, Antetli Kağıt, Cepli Dosya, Kullanım Kılavuzu, Fiyat Listesi , Katalog / Broşür / Föy / El İlanı, Menü / Tepsi Altlığı, Kağıt Çanta, Poşet / Karton Kutu, Ambalaj Kağıdı, Dönkart , Harita, Afiş, Poster, Bülten / Dergi / Gazete

Örnekler