Türkiye’nin rulo konusunda en büyük üretim tesisi...

Rulo ürünler, Umur portföyüne 2002 yılında eklendi ve bu alanda yapılan yeni yatırımlarla Türkiye’nin en büyük rulo üretim tesisi oluşturuldu. Rulo ürünlerin basımında, 8 renk kapasiteli makinelerle yüksek kalitede üretim yapılmaktadır.
Umur, dünyanın önde gelen termal kağıt markalarından Köhler'in Türkiye yetkili satıcısıdır. Yüksek kapasitede, hızlı ve istenilen çeşitlilikte 7/24 üretim yapılır. 1. sınıf ithal kâğıt ve malzeme kullanımıyla, 6 adet kesim makinesi ve kesimle birlikte baskı yapabilme imkanına, 3 adet ambalajlama makinesi ve 8 renge kadar baskı seçeneğine sahiptir.

Baskılı veya baskısız özel ebatlarda (2-110 cm) üretim imkanı vardır, 9” gibi ara boylarda dahi baskılı çalışma gerçekleşir. İstenilen metrajlarda tam olarak sarım garantisi ve termal ürünlerde 7 yıl silinmezlik garantisi verilir. Isıya hassas termal rulolarda istenildiği takdirde arka baskı yapılır.

Rulo ürünlerde ağırlıklı olarak akaryakıt, gıda, sağlık ve finans sektörlerine hizmet verilmekte, ama aynı zamanda kamu kuruluşları da müşteri portföyünde yer almaktadır. Özellikle elektrik, su, doğalgaz faturalarındaki yaygınlığı her geçen gün biraz daha artmaktadır.

Örnekler