Önce Sağlığınız

UMUR, Ambalaj Dolum sektörüne girdiği ilk günden bu yana önceliğini ‘kalite’ ve ‘hijyen’ olarak belirlemiş ve sektörün en hijyenik üretim koşullarını oluşturmuştur.

Grafik departmanımız tarafından müşteriye özel tasarımlar hazırlanır, uzman satış ekibimizden müşterilerimize pazarlama ve promosyon önerileri geliştirilerek, 8 renk kapasiteli flekso makine parkımızda UV laklı olarak baskı ve dolum gerçekleştirilir.

Kuru Dolum ürünlerimiz, Tarım Bakanlığı tarafından verilen Gıda Üretim İzni Güvencesi ile Islak mendillerimiz Sağlık Bakanlığı izni ile üretilmektedir. Kendi üretim tesislerimizde gösterdiğimiz hassasiyet tedarikçilerimiz için de geçerli olup, kullandığımız bütün hammaddeler Tarım Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı iznine sahip firmalardan temin edilmektedir.

Ayrıca Gıda paketlemesi kategorisinde 'BRC Food Kategori A' belgesine sahip ilk firmayız.

Kalite Yönetim Departmanımız, hammadde kabulünden üretime kadar tüm sürecin içinde yer almakta ve ürünler son muayene ve onay sonrası teslim edilmektedir. Standart ürünlerin (ıslak mendil, tuz, kahve, antibakteriyel jel vb.) dolumunun yanısıra, müşteriye özel ürünlerin dolumu da tesislerimizde yapılmaktadır.

Umur Ambalaj aşağıdaki ürün gruplarında hizmet vermektedir.
  • Temizleme Grubu
  • Kozmetik Grubu
  • Kuru Gıda Dolumu
  • Set ürünler
  • Sıvı Gıda Dolumu