Umur Collection

Umur Kırtasiye A.Ş.’nin deneyim ve uzmanlığını yansıtan Umur Collection’ın üretimi 1999 yılında başladı. Bugün artık kırtasiye dünyasında önemli bir yer edinen Umur Collection markası, geniş ürün çeşitliliği ile her yıl yenilenen özgün tasarımlarla okul ürünleri, ofis ürünleri, koleksiyon ürünler ve lisanlı ürünler kategorilerinde çok büyük bir tüketici kitlesine ulaşmayı başararak, her geçen yıl pazar payını biraz daha arttırmaktadır.

Tüketicilerin sürekli yenilenen ihtiyaçlarını ve kalite beklentilerini göz önünde bulunduran Umur Collection markası modern üretim tesislerinde, teknolojinin sağladığı tüm olanaklar kullanılarak daima en iyiye ulaşmayı hedeflemektedir. Defterden bloknota, özel amaçlı karton ve kağıtlardan dosyaya 1.000’in üzerinde kağıt ürününü kapsayan koleksiyon’da firmanın hammadde alanındaki etkinliği de büyük rol oynamaktadır.

Umur Collection 2003 yılından itibaren kağıt kategorisinde güçlü lisans anlaşmalarıyla portföyünü geliştirmeye devam ederek Hello Kitty, Strawberry Shortcake, NBA, NBA Toons, Süpermen, Miffy gibi tüketicilerin yoğun ilgi gösterdiği lisanslı ürünleriyle raflardaki yerini almıştır.

Ayrıntılı bilgi için:
www.umurcollection.com.tr